אודות המרכז

ב1987 ד”ר אירנה לוין סיימה בהצטיינות את לימודיה בפקולטה לרפואה והתמחתה במחלות עור ומין. לפני עלייתה ארצה עבדה במכון ממלכתי לרפואה ומחקר של מחלות עור. עם המעבר לארץ, עשתה ד”ר לוין התמחות נוספת ברפואת משפחה ובעשור האחרון ד”ר אירנה לוין עוסקת ברפואה אסתטית ונחשבת כבר שנים לאחת המובילות והמשפיעות בתחום.

את הקריירה בתחום התחילה לאחר לימודים אצל הכירורג הפלסטי ד”ר דב קליין והשתלמות אצל המומחה הבינלאומי ד”ר מאוריציו דה מאיו מברזיל.

בבעלותה מרכז לרפואה אסתטית עם סניף מרכזי בבאר שבע וסניפים נוספים בתל-אביב, אילת וקריית מוצקין.

במקביל למרכזה המצליח ד”ר לוין הינה טריינרית רשמית מעל 6 שנים ב AMI- ALLERGAN MEDICAL INSTITUTE ומעבירה קורסים לרופאים מתחילים ומתקדמים בתחום רפואה אסתטית. חברה באיגוד לרפואה אסתטית ואיגוד לרפואת משפחה (אר”י).

ד”ר אירנה לוין ידועה במקצועיותה הבלתי מתפשרת ודואגת להישאר מעודכנת בתחום ומשתתפת בכנסים רבים והרצאות בארץ ובחו”ל.

בעידן של ימינו, האסתטיקה הרפואית מציעה מגוון של אפשרויות פנטסטיות ושימוש בחומרים אסתטיים חדישים ובטוחים מאפשרים לנו לשפר את המראה החיצוני, להילחם עם סימני ההזדקנות ולשמר מראה מטופח לאורך השנים..

ד”ר לוין מעניקה ייעוץ ואבחון אישי לכל מטופל לפני הטיפול וזאת במטרה להעניק את התוצאה הטובה והטבעית ביותר. ניסיונה העשיר מאפשר לה להעניק טיפולים חדשניים בטכניקות המתקדמות בעולם, ללא כאבים וזמן החלמה מינימאלי שאינו מפריע לשגרת היום יום.

האני מאמין של ד”ר אירנה לוין, הוא שבזכות התקדמות הטכנולוגיה כל אחד מאתנו יכול להיראות ולהרגיש טוב יותר ולכל אחד יש הזדמנות להראות נפלא ,צעיר ומטופח בכל גיל, הניסיון שלי בתחום האסתטיקה הרפואית מוכיח זאת. בעבודה עם המטופלים אני משתמשת בגישה מורכבת, המותאמת לרצונות האישיים ואינדיווידואליות שלהם, בשימוש בחומרים חדישים וטיפולים אסתטיים בטוחים. האפקט המיידי ולאחר מכן תחזוקת התוצאות , יכולים אף למנוע התערבות כירורגית לא נעימה וכואבת. יופי ואסתטיקה מהווים עקרונות ורצונות חשובים לכל אישה. אני רוצה ויכולה לעזור לכם להרגיש יפות יותר וכתוצאה מכך לרכוש בטחון עצמי רב, כי זה מגיע לכן בלי שום ספק!”

תהיו בריאים ויפים

תעודות

כנס רפואה אסתטית
מרכז לניתוחים פלסטיים
טיפולים קוסמטיים
מומחית לטיפולים אסתטים
Font Resize