הצערת הידייםבעוד שלעיתים קשה לגלות את הגיל האמיתי של האדם כאשר מסתכלים על פניו וגופו, הידיים שלנו מסגירות מיד את גילנו. גם המניקור הטוב ביותר לא יוכל להסתיר את הגיל האמיתי שלנו. הידיים מזדקנות מהר בעיקר בשל העובדה שהעור באזור כף היד הוא דק מאוד ובתוכו קיימת כמות קטנה של בלוטות חלב, אשר יוצרים שכבת מגן, המגנה על איבוד הלחות. מצד שני, הידיים בדיוק כמו הפנים, הם החלק הפתוח ביותר בגוף וכל הזמן נמצאים תחת השפעה אגרסיבית של הסביבה.

אחת מהאויבות הגדולות ביותר לעור שלנו היא- השמש. האולטרה סגול הורס את הקולגן, גורם להיווצרות רדיקלים חופשיים- האשמים בהיווצרות הקמטים, שמעוררים את היווצרות הפיגמנטציה.

בחורף, מהרוח הקרה ושינוי מזג האוויר, סובלים נימי העור, נהרסת הזנת העור, נוצר יובש, התקלפות וכו’. גם החומרים בהם אנו משתמשים בבית, כמו אבקות הכביסה ונוזלי ניקוי כלים, הורסים את העור וגורמים להתייבשות העור. לאחר גיל 45 מתחיל תהליך ההזדקנות הביולוגי של העור, מה שמשפיע מאוד על עור הידיים.

רמת האסטרוגן בגוף יורדת, העור מתייבש, יורדת כמות שומני העור, השרירים מתחילים להיות חלשים יותר ובנוסף לכך הורידים הופכים להיות בולטים יותר. הפיגמנטציה עם הגיל- היא נושא שונה. מהתחלה אלו הם כתמים קטנים וכהים, עם הגיל הכמות והגודל שלהם גדלים.

החומצה ההיאלורונית מהווה פתרון מעולה לבעיות המנויות – היא משפרת באופן מידי את מאזן המים של העור, תורמת לגמישותו ומשקמת את העור המדולדל והדק . את האפקט ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון ועם הזמן האפקט נהייה חזק יותר. בערך אחרי חודש, התאים מתחילים לייצר באופן אקטיבי קולגן וחומצה היאלורונית טבעית. כמות הטיפולים החוזרים תלויה במצב העור וניתנת באופן אינדיבידואלי.

החומצה היאלורונית, עובדת בשילוב עם קולטני התאים וגורמת לתהליך בו העור משתקם. להזרקה משתמשים בחומצה היאלורונית מוצלבת אשר מתעכבת בעור ולא מתמוססת מהר.

הזרקת החומצה ההיאלורונית, גורמת לעור להיות לח וגמיש יותר. עם הגיל, ניתן לבצע את התהליך בכל מקום בגוף שמצריך לחות, לרוב בפנים, בצוואר, אזור החזה ועור הידיים.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize