חוטי APTOSמתיחת הפנים באמצעות חוטי APTOS – זוהי שיטה עדינה, כמעט ואינה טראומתית, שמאפשרת לרופא למתוח, למצק ולחדש את העור גם באזורים עם עור דק ושכבת שומן דלילה.

סדרת מוצרי APTOS היא תוצר של שנים ארוכות של פיתוח, למידה, מחקר ושיפור. המוצרים השונים בסדרה מעניקים מענה אופטימלי לאזורי הפנים השונים. מתיחת פנים ע”י חוטי APTOS מתאימה גם לנשים וגם לגברים הרוצים לשפר את מראהם החיצוני. הטיפול אינו דורש הרדמה כללית וחתכים כמו בניתוח ולכן החזרה לחיים הרגילים מתבצעת בתוך מספר ימים. קשה להאמין שנדרש זמן החלמה קצר כזה לטיפול שיוצר שינוי דראסטי כל כך באיכות עור הפנים.

תוצאות המתיחה ניכרות מיד לאחר הטיפול. איכות העור משתפרת באופן בולט ומשמעותי והאזור המטופל הופך לחלק ומוצק יותר למגע. בתוך שבועות בודדים ניתן לראות תוצאות טביעות ומרשימות, ללא סימנים או צלקות מהטיפול. במקרים רבים אפשר להשוות את התוצאה המושגת בעזרת חוטי APTOS לתוצאה של הליך ניתוחי מוצלח. לאחר כחודשיים מסביב לחוטים נבנה קולגן חדש (רקמה צעירה), שמשמש מעין שלד שמחזק את מעגל הפנים ואת העור.  תוצאות אלה הן ארוכות טווח ומהוות גם טיפול מניעתי לתהליך הזדקנות העור וגם כטיפול תקופתי להרמה ומתיחה של אזורי עור רפוי.

שיטת מתיחת הפנים ע”י חוטי APTOS מיושמת ברחבי העולם בהצלחה כבר עשרות שנים. החוטים מבוססים על שני חומרים, שנספגים בגוף באופן טבעי:

-קפרולק: חומר שמקורו בחוטים רפואיים, המשמש למתיחת העור.

-חומצה לקטית: המזרזת את חידושו ועיבוי הטבעי של העור ומאטה את תהליך ההזדקנות.

על חוטי הAPTOS ישנם זיזים קטנים מאוד. הם נמצאים לאורך כל החוט בכיוונים שונים. זיזים אלה תופסים ומותחים את העור ובעקבות  כך מתרחשת מתיחה בעור והעלמת הקמטים . הטיפול באמצעות חוטי APTOS מתבצע בשכבת השומן התת עורי שבו אין עצבים או כלי דם ולכן פגיעה בהם היא מינימלית. לאחר ההליך מומלץ כ2-3 שבועות לא לעשות פעולות בעלות מימיקה חדה ופעולות לעיסה חדות וכמו כן לא לבצע מסאג’ פנים. הימנעות מפעולות אלה תעזור לחוטים שהוחדרו להישאר במקום הנכון, להיקשר עם הרקמות של המטופל עד שהעור מסתגל למצב החדש  ובכך מאפשרת לשמר את התוצאה לתקופה של מספר שנים.

אזורי הטיפול המיועדים למתיחה על ידי חוטי APTOS :

עצמות הלחיים, צדי הלחי, גבות , צוואר, סנטר וקו הלסת.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize