חוטי SILHOUETTEההתפתחות של הרפואה האסתטית, מאפשרת לנו לבצע מתיחת פנים בדרכים פחות פולשניות ולא מסוכנות, לצד תוצאות מדהימות ומהירות.

אחת הדרכים הללו, היא מתיחה בעזרת חוטים, שנחשב להליך חדשני, נוח ומורכב פחות ממתיחת פנים באמצעות ניתוח פלסטי אשר מצריך התערבות כירורגית.

בטכניקה זו עושים שימוש בחוטי סילואט – חוטים אמריקאים, מאושרים על ידי משרד הבריאות, בטוחים לשימוש ומעניקים תוצאות מעולות. החוטים מוחדרים אל העור על ידי מחטים ארוכים והדקירות הקטנות כמעט ואינן מורגשות. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, מה שהופך את כל החוויה ללא טראומטית עבור המטופל.

החוטים המוחדרים לעור, נתפסים ברקמה ומרימים אותה. הליך החדרת החוטים גורם לכיווץ ומתיחה של העור ואת התוצאה הראשונית ניתן לראות באופן מיידי כבר לאחר הטיפול.

מכיוון שדובר בחוטים שנספגים לחלוטין בעור, מעבר לאפקט המתיחה הרצוי, הם גם גורמים לשיפור המראה הכללי של העור – מהמרקם, לצבע ולגמישות של העור. כל זה מתאפשר בעזרת החומצה הפולילקטית, אשר נמצאת בחוטים וגורמת ליצירת קולגן סביב החוט.

מתיחה על ידי חוטי סילואט מהווה אלטרנטיבה מעולה לניתוחים פלסטיים עבור אנשים הסובלים מעור רפוי שצנח באזור הפנים, הצוואר, קו הלסת ועוד.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize