מזוטרפיה- skin rejuvenationמקורו של עור בריא, צעיר ומתוח טמון בשכבות העמוקות של העור. השמירה על כך מוטלת על החומצה ההיאלורונית, המצויה בגופנו באופן טבעי. חומצה היאלורונית זו  הינה מולקולת סוכר בעלת יכולת לקשור אליה מים ולמצק את העור, אך משך חייה קצר מאוד. היא נוצרת ומתפרקת תוך מספר ימים מועט ועם הגיל יורדת איכותה וכמותה של חומצה ההיאלורונית המיוצרת בגוף והיא מאבדת חלק ניכר מיכולתה לספוח מים ולהחזיקם. בדיוק בשביל זה נועדו טיפולי מזוטרפיה, אשר משלימים עבורנו את רמתה ואיכותה של חומצה היאלורונית ומשיבים לעורנו רכות, לחות וזוהר.

טיפולי מזוטרפיה גורמים להצערת העור, שחזור הגמישות והאלסטיות, התחדשות התאים, הפחתת קמטוטים, שיפור מרקם וגוון העור הפגום כתוצאה מצלקות פוסט- אקנה, נזקי הגיל ונזקי השמש.

בטיפולי מזוטרפיה אני משתמשים בתת-העור כמתווך להחדרת החומר אל העור והחומר המוחדר פועל מתוך העומק אל פני השטח. הטיפול מתבצע בעזרת זריקות מקומיות תת-עוריות ומעניק תזונה אפקטיבית לתאים.

טיפול מזוטרפיה , הרבה יותר אפקטיבי מכל הקרמים הקיימים וטיפולים קוסמטיים סטנדרטיים, וזאת בשל העובדה שהם פועלים רק על השכבות העליונות של העור ואינם חודרים לעומק הנדרש, ואילו טיפול מזוטרפיה פועל בצורה נקודתית ויעילה מבפנים.

בתום סדרה של 2-3 טיפולים (עם הפרש של שלושה שבועות ביניהם) העור מקבל מראה זוהר כמו גם תכונות של אלסטיות, מיצוק, רכות למגע וגוון עור אחיד. בשל ייצובה של חומצה ההיאלורונית תמשך התוצאה לתקופה של 6-10 חודשים, כאשר טיפול נוסף לאחר 6 חודשים יישמר את האפקט לשנה נוספת.

הטיפול נעשה באזורים הבאים: פנים, צוואר, גב כף היד ומחשוף.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize