מזו חוטיםמתיחת פנים על ידי חוטי מזו (MESOTHREADS), מציעה שיטה למיצוק העור והעלמת קמטים באזורים מאוד חשובים ורגישים שאינם ניתנים לטיפול בשיטות אחרות שהם לא פולשניות. ההליך כולו, נעשה תחת הרדמה מקומית, זמן ההחלמה קצר להפליא ללא צלקות.

הרמת פנים או מתיחת פנים בעזרת חוטים אינה כוללת חתכים ולא הרדמה מלאה והיא מבוצעת על ידי החדרה של חוטים זעירים אל רקמת העור, באזורים שבהם העור נפול, רפוי או מקומט: קו לסת, צוואר, לחיים, אזור הפה או הגבות והעפעפיים.

מדובר בהליך טיפולי קצר, ללא צורך בהתערבות כירורגית ועם תוצאות מהירות – תוך שבוע-שבועיים תוכלו ליהנות ממראה עור מוצק יותר, קו לסת חד ומשורטט יותר, לחיים גבוהות , גבות מורמות, צוואר חלק יותר, טשטוש קמטוטים קטנים מעל השפתיים ושיפור ניכר באזור מסביב לעיניים.

חוטי הפולידיוקסנון מתמוססים כעבור 180-240 יום ואפקט המתיחה נשמר כשנתיים שלוש.

איך זה עובד?

החוטים מוחדרים אל העור באמצעות מחט לעומק הרקמה הרכה. הודות למבנה הייחודי של החוטים, הם משמשים כמעין תופסנים פנימיים. הרופא המבצע את ההליך מותח את החוטים בעדינות בכיוון הדרוש, כך שהחוטים נתפסים ברקמה וגורמים להרמה של העור ולטשטוש של הקמטים.

החוטים הזעירים, שעשויים פוליפרופילן, קיימים במספר צורות – ישנם חוטים בעלי זיזים חד כיווניים, שנפתחים כמו מטריה וכך מאפשרים למתוח את העור בכיוון הרצוי. חוטים מסוג אחר מורכבים מזיזים דו כיווניים לכל אורכם, והמבנה משמש לא רק למתיחה אלא גם ליצירה של מעט נפח, למשל באזור הלחיים.

היתרון הבולט של השיטה היא האפשרות לטפל בכמה אזורים במקביל ולמתוח את העור לכיוונים שונים, על ידי שימוש במספר משתנה של חוטים. בניגוד למתיחת פנים כירורגית או מיני מתיחה, שבהן נדרש המנתח למתוח את העור בזווית קבועה בכל צד של הפנים (לרוב באזור הרקות, המצח ומאחורי האזניים) – הרמת פנים בחוטים מאפשרת לקבוע מספר גדול יחסית של כיווני מתיחה, כשכל חוט או כמה חוטים משמשים למתיחה ממוקדת באזור מסוים בפנים או בצוואר. כך ניתן ליצור מעין רשת גמישה שמאפשרת לשלוט על מידת ההרמה של העור, כיוון המתיחה ופרמטרים אחרים שבסופו של דבר יוצרים מראה טבעי ו’נכון’ של הפנים.

יתרון נוסף הוא משך ההחלמה הקצר. אמנם קיימת טראומה כלשהי לרקמה, ועלולים להופיע גם שטפי דם פנימיים, אך זמן ההחלמה הממוצע הוא כיומיים בלבד. מתיחת פנים בעזרת חוטים פונה גם למי שחוששים או אינם יכולים לעמוד בהרדמה כללית – מדובר בהליך שמתבצע באלחוש מקומי בלבד.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize