מתיחת פנים ללא ניתוחבשיטה זו מזריקים חומר על בסיס חומצה היאלורונית (לפי שיטת וקטור) לעור הפנים, פעולה אשר מחייבת  מיומנות ומקצועיות רבה של הרופא המטפל.

פיסול ועיצוב הפנים בשיטה זו מיועד לטיפול באזורי הפנים, הצוואר והידיים.  

החומרים מאפשרים את מילוי עור הפנים למשך זמן רב (בין שנה לשנתיים) ואחרי שהחומרים מוזרקים לעור, נוצר שכבת בסיס, אשר סופגת קולגן חדש למעגלי הפנים.

המילוי שמוזרק לעור, משמש גם כחוט, הוא משאיר אחריו מסגרת, שבזכותה מתרחש תהליך המתיחה וההתחדשות של עור הפנים גורמת לפנים שלנו להראות צעירות בהרבה יותר.

הטיפול נמשך בין 30-45 דקות והשיפור נראה לעין מיידית. גם ההליך השיקומי אינו מסובך ונמשך בין יום אחד לחמישה ימים אשר במהלכם יכולים להופיע חבורות קטנות ונפיחות קלה באזורים הפעילים של החומר.

האפקט לאחר הטיפול נשמר לאורך זמן של עד שנתיים ובערך כל 10-14 חודשים מומלץ לבצע טיפול תחזוקה לשימור אופטימלי של תוצאות.

ניתן לשלב את עיצוב ופיסול פנים עם טיפולים נוספים כגון:

  • בוטולינום טוקסין (דיספורט, קסיומין)
  • מזוטרפיה
  • פילינג
  • מקסום התוצאה על ידי החדרת חוטים נספגים

עיצוב ופיסול פנים במרפאה של ד”ר אירנה לוין

ד”ר אירנה לוין – הינה רופאה מוסמכת ובעלת ניסיון של שנים בתחום הרפואה האסתטית.

במרפאה של ד”ר לוין מזריקים חומרים על בסיס חומצה היאלורונית המשמשים להסרת קמטים, קפלי עור על הפנים, על הצוואר, באזור החזה, בשטח פני היד ועוד מקומות בעיתיים.

חומרי המילוי יוצרים מסכה מיוחדת על בסיס חומצה היאלורונית, אשר קובעת במידה רבה את הצעירות והבריאות של העור שלנו.

עם הגיל העור מאבד את גמישותו ומתחיל להזדקן. השיטה החדשנית של  עיצוב ופיסול פנים, באמצעות מילויים על בסיס חומצה היאלורונית מאפשרת לנו לחדש את מעגלי הפנים שנהרסו עם השנים. המילוי החדשני מתמוסס לגמרי עם האנזימים של הגוף  ומחזירים לעור שלנו את הזוהר הטבעי שלו .

.

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize