עיבוי ומילוי שפתייםעיבוי ומילוי השפתיים  – זה הוא אחד מהרצונות התכופים ביותר של הנשים ואחת מהמטרות האקטואליות ביותר של מומחים באסתטיקה. בין אם מדובר בקמטים באזור השפתיים ובין אם מדובר במראה של שפתיים דקות, חלום השפתיים המלאות, בעידן המודרני הוא שאיפה של נשים רבות.

עור השפתיים כמו עור הגוף והפנים, אינו חסין מפני פגעי הגיל ונתון גם הוא להליך טבעי של הידקקות וקמטוטים. הקמטים עשויים להופיע אצל חלק מהנשים כבר בשנות ה-30 לחייהן ועם ההתבגרות הקמטים עלולים להעמיק ולפגוע במראה השפתיים.

מילוי השפתיים הוא פתרון נפלא לטיפול בשפתיים ובקמטוטים סביב הפה, יותר ויותר נשים נהנות משפתיים מלאות וזוהרות וצעירות.

המילוי נחשב ברפואה האסתטית להליך פשוט ואפקטיבי, כמעט נטול כאבים וזמן החלמה. החומרים שמשמשים לטיפול עמידים לאורך זמן של שנה ויותר, בטוחים ומעניקים מראה טבעי הרבה יותר, מאשר חומרים ששימשו להליך עד לפני שנים מעטות.

בעוד שעד לא מזמן, היו משתמשים בהזרקות של סיליקון או ביופולימרים (ואפילו שומנים של המטופל עצמו), שאינם מתאדים. כיום ישנו טיפול לעיבוי ומילוי השפתיים באמצעות חומצה היאלורונית אותה חומצה אשר קיימת אצלנו בכמות רבה בגיל צעיר, אך עם השנים הכמות שלה בעור קטנה פוחתת.

מלבד הגדלת נפח השפתיים למצב הרצוי, החומצה ההיאלורונית מחזירה לשפתיים את הזוהר, מחליקה את הקמטים על הפה ומסביב ומשפרת משמעותית את המרקם של העור.החומצה ההיאלורונית משמשת לצורך הגדלת השפה העליונה או התחתונה ומנטרלת את אי הסימטריה הטבעית או כל אי סימטריה שנוצרה עקב פציעה וכל זה תוך כדי מילוי  הקמטים שעל הפה. נפח השפתיים גדל מיד לאחר הטיפול (שנמשך לא יותר מ20 דק’).

בעת הזרקת החומצה ההיאלורונית, מתרחש תהליך אקטיבי של הפרדת התאים, חידוש האיפדרמיס והעור ומילוי של התאים בחומר מזין ומלא בחמצן. כל מולקולה של החומצה ההיאילורונית מחזיקה סביבה עד 500 מולקולות של מים, מה שמאפשר את הגדלת נפח השפתיים לצד הענקת לחות טבעית לעור.

בנוסף המולקולות של החומצה מנטרלות את הרדיקלים החופשים וגורמים להבראה מהירה יותר של החתכים והפצעים וכל זה תוך כדי הגנה על עור השפתיים מהתייבשות. המולקולות גם גורמות לשפתיים להיות חלקות יותר.

אז לפני שאתן בוחרות לבצע הגדלת שפתיים חשוב שתדעו:

טיפול עושים רק אצל המומחים  – בשיטת טיפול זו, יש צורך בהיכרות מעמיקה עם טכניקות המילוי השונות ושימוש בחומרי מלוי מתאימים ואיכותיים. היות ומדובר בטכניקת הזרקה מורכבת, דרושה הבנה והיכרות עם החומרים.

תתאמו מראש את הציפיות שלכם –  חשוב לעשות עם הרופא המטפל תיאום ציפיות – כמובן שהשאיפה בתחום היא לבצע את הליך עיבוי שפתיים ללא פגיעה במראה הטבעי שלהן, תוך השתלבות מושלמת עם שאר מבנה הפנים. ולמרות שרובנו חולמות להיראות כמו אנג’לינה ג’ולי, מבנה השפתיים העסיסיות שלה אינו מתאים לכל אחת  ולכן לקבלת תוצאה מושלמת, יש להתאים את גודל השפתיים למבנה הפנים של האישה .

 

צרו קשר


לקוחות ממליצים

Font Resize